Indian-Serials.com
Bine ati venit pe Indian Serials. Acest forum va ofera diferite seriale indiene subtitrate pe care le puteti viziona si sa discutati pe seama acestora. De asemenea veti gasi si diferite activitati cu care va puteti petrece timpul si sa va distrati
Pentru a vedea forumul in intregime va rugam sa va inregistrati/conectati

Indian-Serials.com

Aici puteti viziona cele mai noi si de succes Seriale indiene subitatrate in limba romana si in format HD

AcasaFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectareCalendar

Distribuiţi | 

Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 19 ... 36  Urmatorul
AutorMesaj
Neva.neva
Traducatori
Traducatori

Data de inscriere : 17/12/2012

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Vin Dec 21, 2012 1:58 pm

Neva.neva a scris:
super ... bravo ana ... super... super

mami sunt superbe nu am cuvinte sunt minunate si am inceput sa plang cand am citit dedicatia pt mine.sunt fericita ca am cunoscut o persoana asa minunata 🎅

esti in sufletul meu pentru totdeauna .... ❤ ❤ ❤ si ma bucur ca te cunosc si ca faci parte din viata mea ... te pup dulce
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Sam Dec 22, 2012 3:04 am

Neva.neva a scris:
super ... bravo ana ... super... super

mami sunt superbe nu am cuvinte sunt minunate si am inceput sa plang cand am citit dedicatia pt mine.sunt fericita ca am cunoscut o persoana asa minunata 🎅
mami tu esti o persoana foarte importanta pentru noi,mai ales pentru mine :*:*:*
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Mar Dec 25, 2012 4:17 am

ce dulce poate fi chiar merita numele de printesa

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Mar Dec 25, 2012 4:26 am

deci eu nu am vazut pana acuma un actor cu ochi asa frumosi ca rk.deci mami in curand madhubala va lua locul lui geet. :fgnx: :fgnx: :fgnsf: :fgnsf:

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Mar Dec 25, 2012 4:26 am

ce zambet are vivian te baga in boala felice de sotia lui ca a pun mana pe asa comoara de barbat :fgnsf: :fgnsf: :sghs:

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Lun Dec 31, 2012 4:37 pm

ce sa mai zic nu am cuvinte

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Lun Dec 31, 2012 4:37 pm

cum o ridica in brate parca sunt doi ingeri frumosi foc amandoi :afgvaf: :fgvadfbv:

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Lun Dec 31, 2012 4:38 pm

ce rochie frumoasa avu madhu si rk imbracat asa cu adevarat aratara ca doi ingeri .superbi

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Lun Dec 31, 2012 4:38 pm

frumosi superbi si tu mami esti o misthy

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

ce rau imi pare ca nu castigara mai multe premii dar ma bucur ca castigara la sectiunea cei mai iubiti actori din seriale.

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Lun Dec 31, 2012 4:39 pm

Sus In jos
corinagalit
Admin
Admin

Data de inscriere : 15/12/2012
Varsta : 42
Localizare : roma italia

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Lun Dec 31, 2012 4:39 pm

superbe madhu este de o frumusete unica este cea mai frumoasa dintre toate alea de acolo
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Lun Dec 31, 2012 4:44 pm

minunate creati facute de tine felicitari

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Lun Dec 31, 2012 4:48 pm

mami peste tot fu superba a fost imbracata cu gust eleganta ca toti barbati ramasa fermecati de ea. :fgvadfbv: :fgvadfbv:

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Lun Dec 31, 2012 4:49 pm

anamaria a scris:

ce rau imi pare ca nu castigara mai multe premii dar ma bucur ca castigara la sectiunea cei mai iubiti actori din seriale.

lasa mami ca vor castiga ei multe alte premii cu alte ocazii,acum trebuie sa ne bucuram ca este cuplul numarul 1 in India
Sus In jos
corinagalit
Admin
Admin

Data de inscriere : 15/12/2012
Varsta : 42
Localizare : roma italia

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Lun Dec 31, 2012 4:51 pm

da mami ai dreptate ma bucur nespus de mult ca dintre toate serialele ei castigara.bravo lor si sunt sigura ca in curand vor castiga alte premii :fgnsf: :sghs:
Sus In jos
roxiroxgirl
Membri VIP
Membri VIP

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Mier Ian 02, 2013 1:02 am

dragute
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://indra.forumagic.net/
Deyaa
Membru Vip GOLD
Membru Vip GOLD

Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Mier Ian 02, 2013 4:11 am

foarte frumoase pozele
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Sam Ian 05, 2013 10:00 am

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Sam Ian 05, 2013 10:01 am

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Sam Ian 05, 2013 10:03 am

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Sam Ian 05, 2013 10:08 am

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Sam Ian 05, 2013 10:10 am

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Sam Ian 05, 2013 10:12 am

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Sam Ian 05, 2013 10:27 am

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   Sam Ian 05, 2013 10:29 am

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)   

Sus In jos

Creatii facute de Anamaria(Elenamaria773)
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 36Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 19 ... 36  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Pulovere si alte creatii tricotate(vesta, bolero, jerse,...) IV
» Creatii crosetate pentru Craciun(2)
» Paste fainoase, facute de noi
» Tot felul de decoratiuni-Poze si creatii (2)
» Tot felul de decoratiuni-Poze si creatii (3)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Indian-Serials.com :: Sa ne simtim bine! :: Creatii-poze editate-
Mergi direct la: